BKM Mutfak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demet Akalın'dan Anlamlı Yardım

Demet Akalın'dan Anlamlı Yardım Empty Demet Akalın'dan Anlamlı Yardım

Mesaj tarafından ×İzzy× C.tesi Ağus. 29, 2009 12:58 am

DEMET AKALIN'DAN ANLAMLI YARDIM

Korucu Rıza Demir maaşının 600 TL olduğunu ve çocuklarını nasıl okutacağını bilmediğini söyleyerek Başbakan’dan yardım istemişti. Korucuya ilk yardım Demet Akalın’dan geldi.

Elazığ'ın Alacakaya İlçesi'nde koruculuk yapan 600 TL maaşlı Rıza Demir'in 3 çocuğu bu yıl üniversiteyi, 14 yaşındaki kızı Gülbahar da Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümünü kazandı. Baba Demir'in çocuklarını okutmak için yardım çağrısına ilk yanıt şarkıcı Demet Akalın'dan geldi.

Demet Akalın'dan Anlamlı Yardım Yoksul-kizKorucu Rıza Demir maaşının 600 TL olduğunu ve çocuklarını nasıl okutacağını bilmediğini söyleyerek Başbakan’dan yardım istemişti. Korucuya ilk yardım Demet Akalın’dan geldi. Akalın, Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü’nü kazanan 14 yaşındaki Gülbahar Demir’in 1 yıllık eğitim masrafını karşılayacağını söyledi. Gülbahar Demir ise çok mutlu olduğunu söyleyerek, “Demet ablama çok teşekkür ediyorum. O sesimizi duyup bize yardım edeceğini söyledi. Ben de çok çalışıp başarılı olacağım. Demet ablama söz veriyorum” dedi.

ALINTIDIR
Kaynak:
http://www.birincikuvvet.com/Magazin-/164442-Demet-Akalindan-anlamli-yardim.html
×İzzy×
×İzzy×
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi