BKM Mutfak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başkana halı saha maçında saldırı

Başkana halı saha maçında saldırı Empty Başkana halı saha maçında saldırı

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 17, 2009 1:16 pm

Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Gümüşçay beldesinin Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, katıldığı futbol turnuvasında çıkan kavgada darp edildi.

Alınan bilgiye göre, beldedeki bir sitenin gençleri arasında düzenlenen halı saha turnuvasında, Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı'nın da oynadığı maçta, oyuncular arasında kavga çıktı. Kavgayı ayırmak isteyen Pastırmacı, bazı oyuncular tarafından darp edildi.

Biga Devlet Hastanesine kaldırılan Pastırmacı, tedavisinin ardından taburcu edildi. Bir hafta iş göremez raporu verilen Pastırmacı'nın evinde istirahat ettiği öğrenildi.

Olayla ilgili şikayetçi olmayan Pastırmacı, yaptığı yazılı açıklamada, basit bir halı saha turnuvasında sinirlerin gerilmesi ile başlayan olayların saldırı boyutlarına gelmesinin kendisini ve belde halkını derinden etkilediğini belirtti.

Yaşananların sporun amacına uygun olmadığını vurgulayan Pastırmacı, şunları kaydetti:

''Maalesef futbolun bu tarafı var ve bazı kendini bilmezler çıkıp futbolu bu şekilde centilmenlikten uzak hale getirmeye çalışıyorlar, ama biz bunlara hiçbir zaman izin vermeyeceğiz. Şahsıma yapılan çirkin saldırıyı esefle kınıyor ve bu olaya karışan kişilerin şahsımdan ve hemşehrilerimden özür dilemesi durumunda, olayın fazla büyümeden kapanması taraftarı olduğumu bildiriyorum. Burada yaşanan talihsiz olayda bana destek veren tüm Gümüşçaylı hemşehrilerime ve site sakinlerine tek tek teşekkür ediyorum. Bu tip olayların tekrar yaşanmamasını diliyorum.''

Misafir
Misafir

- Similar topics