BKM Mutfak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pelin Öztekin'in Sitemize Cevapları..

Pelin Öztekin'in Sitemize Cevapları.. Empty Pelin Öztekin'in Sitemize Cevapları..

Mesaj tarafından Admin Paz Tem. 05, 2009 11:15 am

Arkadaşlar söylediğim gibi Pelin Abla'ya ulaştım..Nurgül'ün sorusunu mesajla attım ve cevabı verdi :

SORU :
pelin ablacım ilerde bir gün cghb bittiğinde nasıl bir dizi yda sinama filminde oynamak yada en cok hangi rollerde oynamayı düşünüyorsun ?? ( soruyu soranın ismi nurgül )

CEVAP :

Bu biraz tuhf bir soru olmuş çünküü neolduk değil ne olucaz demek lazım. bii film-dizi teklifi gelirse oynarım yada düşünürüm bunu çghb bitince yapmama gerek yok.. dediğimm gibii teklif gelirse düşünürz:)) nurgül'ee öpücükler:))
Admin
Admin
Admin
Admin

Pelin Öztekin'in Sitemize Cevapları.. Empty Geri: Pelin Öztekin'in Sitemize Cevapları..

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 06, 2009 1:16 pm

Serapçım babamın durumu gayet iyi.. şuan yeni projesi de var Smile) ona onu çok sevdiğini iletirim .. Smile çokk öprüm bbyy :D

Misafir
Misafir

Pelin Öztekin'in Sitemize Cevapları.. Empty Geri: Pelin Öztekin'in Sitemize Cevapları..

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 06, 2009 1:20 pm

Gizemcim Smile turnelerimiz şuan için belli değil yani şöyle açıklıyım.. hani bursa,izmir bunları biliyoruz fakat buuu tuurne yerlerimiz bitince nerelere gitceğimizi bilmiyoruz.. onlar belli değil..Smile)

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Tem. 12, 2009 11:26 pm

Serap.. İzmir de görüşürsek ilgilenirim.. tanıyamazsam yorugunumdur kusura bakma .. öpüyorum

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Tem. 12, 2009 11:29 pm

Berkçim bu soruyu oğuzhan daha iyi cevaplar ama öyle bir söylenti.. var doğru da olabilir... iyii akşamlar...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 18, 2009 12:54 am

Binnurcum buda normal bir soru aslında :D hayır gücüme gitmiyor.. kendimi böyle seviyorum ben.. Smile skeçe gelince bilmem yazadabilirimm:) hazır olun siz...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 18, 2009 12:58 am

ozi-ve-bkm Smile ( adını bilmiyorum kusura bakma bidahakine parantez için de adını yazarsan iyi olur ) canım ben zaten tiyatroyu çok seviyorum tabii babamda tiyatrocu olduuğu için katkısı var .. tabii benim de isteiğim olmadan olmaz Smile tiyatroyu sevdiğim için oyuncuyum Smile galatasaraylıyım Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 18, 2009 1:01 am

Özgecim evet facebookta hesaplarımız var..Smile ee neden aynı illere gidiyoruz Smile ya çok istek var oyüzden .. inşallah birgün adanayada geliriz Smile) izmir de görüşmek ümidiyle.. hoşcakal Smile

Misafir
Misafir

- Similar topics