BKM Mutfak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz

+6
×İzzy×
ßerK
*mystery
lilit
nrgl_ank
Admin
10 posters

Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz Empty Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz

Mesaj tarafından Admin Çarş. Tem. 01, 2009 8:26 pm

Pelin Abla'ya sormak istediklerinizi buraya yazabilirsiniz..Ama biz genelde kayda değer sorularınızı kendisine yönelticez ..
Admin
Admin
Admin
Admin

Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz Empty Geri: Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz

Mesaj tarafından nrgl_ank C.tesi Tem. 04, 2009 4:12 pm

pelin ablacağım ilerde bir gün cgh bittiğinde nasıl bir dizi yda sinama filminde oynamak yada en cok hangi rollerde oynamak istiyosun
nrgl_ank
nrgl_ank
Hayran

Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz Empty Geri: Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz

Mesaj tarafından lilit Paz Tem. 05, 2009 1:31 pm

Pelin Ablacım Bu yeteneğini babandan aldığını düşünüyorum sürekli çünkü sende baban gibi çok yeteneklisin Smile))) babanında büyük projeleri oldu ve hep takip ettik((: ancak biraz rahatsızlanmıştı en son:( :( şuan ki durumu iyi mi ??(biliorm belki biraz özel olur ama napiim RASİM-PELİN ÖZTEKİN diince hemen aklıma bu geeldi=D tabi eğer bu konuyu hatırlatıp üzdüysemde çok özür dilerim:)Smile
lilit
lilit
Güzin Abla
Güzin Abla

Mesaj tarafından *mystery Ptsi Tem. 06, 2009 12:21 pm

Pelin ablacım..
Her yaz BKM MUTFAK ekibiyle çeşmede oluyordunuz. Bu yaz izmir antalya ve bursada turnelerinizin olduğunu gördüm antalyadaki ve izmirdekine geliyorum.. Smile
Peki bu turnelerden sonra çeşme de olacakmısınız? Tatil amaçlı yada eskisi gibi bi barda çıkmak gibi bi planınız var mı?
Seni ve BKM ekibini çoo...ook seviyoruz.. saygılar!

Şimdiden Teşekkür Ederim... ((:
*mystery
*mystery
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından lilit Ptsi Tem. 06, 2009 5:03 pm

Pelin Abla
Öncelikle soruma cevap verdiğin için beni çoooook mutlu ettin mesajı defalarca açıp okuyorum (((:her seferinde ilk kez görmüş gibi seviniyorum SmileSmileSmile ben seni sıkmak istemiyorum ama minicik bir sorum var...Ben Nasip olursa izmirdeki gösterinize gelicem SmileSmile Gelince girişte arada veya çıkışta sizi görmee imkanım olur mu?? Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz 489366
lilit
lilit
Güzin Abla
Güzin Abla

Mesaj tarafından ßerK Çarş. Tem. 08, 2009 4:14 pm

Pelin abla merhaba.. Smile
Aslında senin hakkında değil ama çok merak ediyorum, Bildiğin kadarıyla cevaplarsan çok sevinirim.. Smile

Her yerde Oğuzhan Koç'un albüm hazırlıklarına başladığı yazıyor. Bu doğru mu ? Gerçekten albüm çıkarmayı düşünüyor mu ?

Şimdiden teşekkürler ablacım.. Smile

ßerK
Yeni üye

Mesaj tarafından ×İzzy× Ptsi Tem. 13, 2009 2:06 am

Pelin ablacım, meleğim:) Bunu sorup sormamak arasında kaldım gerçekten... sana yapılan şişman şakalarına darılıyormusun ? Kendin skeç yazıcak olsan yine kendinle ilgili şişman şakası yazar mıydın? Fazla mühim bir durum değil aslında ama sen mühim görüyomusun yoksa gerçekten kendinle barışıkmısın diye merak ettim..
×İzzy×
×İzzy×
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi

Mesaj tarafından ozi-ve-bkm Ptsi Tem. 13, 2009 12:55 pm

pelin abla seni tiyatroya tönlendiren kim mesela babanın (rasim öztekin) bi alaksı var mı bi de hangi takımı tutuyoun acaba Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz 671735

ozi-ve-bkm
Yeni üye

Mesaj tarafından OğUz_HaN&ÖzG_e Çarş. Tem. 15, 2009 6:11 pm

pelin ablacım inş benim sorumada cevap verirsin başta söylemek isterim seni çok seviyorum (gamzelimm Smile ) bizim diğer sitedede konuşulan konu sizin face hesaplarınız var mı? bide turnelerde neden aynı yerlere gidiyorsunuz ? adanaya neden gelmediniz Pelin Öztekin'e Sormak İstedikleriniz 614211 Neutral izmir turnesinde görüşmek üzere :D
OğUz_HaN&ÖzG_e
OğUz_HaN&ÖzG_e
Üye

Mesaj tarafından beyza_oquzhn C.tesi Tem. 18, 2009 4:21 pm

pelin ablacım öncelikle seni sevdiğimi söyleyim benimde bi soruma var sizin turnelerinizi kim ayarlıyor çok merakettim konyaya gelmeyi düşünüyormusunuz(cevaplarsan çok sevinirim)Smile
beyza_oquzhn
beyza_oquzhn
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından *mystery Cuma Ağus. 21, 2009 7:50 pm

Pelin ablacım yaa Smile yine been =))
Ben merak ettiğim birşey sorucam.. Çok güzel dans ediyorsun dans etmeyi nerden öğrendinn ?? =))
*mystery
*mystery
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından berna_m Cuma Eyl. 04, 2009 2:16 pm

pelin abla nasılsın ben çghb yi çok seviyorum. inşallah birgün balıkesire yolunuz düşer. lütfen birgün balıkesire gelin si<i görmek tanışmak istiyorum lütfen cevap ını heyecanla bekliyorum.
berna_m
berna_m
Yeni üye

- Similar topics